Nasze usługi

 

Doradztwo na rzecz prywatnych przedsiębiorców
 

Zespół Equinox Capital Partners specjalizuje się w usługach doradztwa transakcyjnego na rzecz prywatnych przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem dodatkowego finansowania lub know-how, umożliwiającego przyśpieszenie rozwoju firmy. W ramach naszej codziennej pracy, wspieramy naszych Klientów na wszystkich kluczowych etapach procesu transakcyjnego - od opracowania strategii prowadzenia transakcji, poprzez przygotowanie kompleksowej dokumentacji transakcyjnej i koordynację badania due diligence, aż do wsparcia przy negocjacjach umów i finalizacji transakcji.

Szczególny nacisk kładziemy na etap negocjacji umów inwestycyjnych, starając się maksymalnie zabezpieczyć interes naszego Klienta.


Prowadząc transakcje, zawsze dążymy do utrzymania toczących się rozmów w poufności oraz do możliwie istotnego odciążenia Zarządu i Właścicieli spółki, umożliwiając im koncentrację na bieżącym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Również po zakończeniu transakcji, utrzymujemy relacje z przedsiębiorcami, którym doradzaliśmy, starając się udzielać im wsparcia w innych przedsięwzięciach biznesowych.


Współpraca z funduszami private equity
 

Istotną częścią działalności doradczej Equinox Capital Partners jest współpraca z funduszami private equity, zainteresowanymi inwestycjami w Polsce i w regionie.


Członkowie zespołu Equinox wspierają fundusze w procesie wyjścia ze spółek portfelowych, a dodatkowo, dzięki rozbudowanej sieci kontaktów z wiodącymi przedsiębiorcami z różnych branży, jesteśmy wartościowymi partnerami dla funduszy zainteresowanych inwestycjami w konkretnym sektorze rynku.